Krew i jej życiodajna moc

0 Comment


W obecnych czasach internet stał się najmocniejszym medium otwierającym drogę do budowy kariery zawodowej tych, którzy postanowili wejść w szeregi najlepszych, a jednocześnie najbardziej znanych i najwyżej ocenianych profesjonalistów w swojej branży.

Skalę popularności wyznaczają zarówno osiągnięcia w pracy zawodowej, ale także ich propagacja w różnego rodzaju nośnikach publicystyczno – reklamowych. Najszybszą i najbardziej skuteczną formą „wyjścia na Świat” jest posiadanie dobrej witryny internetowej, której podstawową cechą winien być adres internetowy, jak najbardziej odpowiedni do rodzaju prowadzonej działalności i łatwo kojarzony z problematyką w tej witrynie zawartą.

Przystępując więc do budowy swojego image, musimy mieć świadomość, że połowa naszego sukcesu znajduje się w domenie internetowej, pod którą funkcjonować będzie nasza wizytówka, serwis, czy nawet portal.

Domeny „z najwyższej półki” są jednak cenne nie tylko z powodu ich merytorycznej przydatności, lecz posiadają także określoną wartość finansową, przeważnie wprost proporcjonalną do efektów uzyskiwanych z ich funkcjonowania w sieci internetowej,

Atrakcyjna domena na polskim rynku, to wydatek rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych, a czasami nawet kilku milionów złotych, jak to miało miejsce w pierwszym kwartale bieżącego roku z domeną play.pl, choć na świecie zdarzają się również takie domeny (fb.com) za które zdecydowany nabywca biznesowy, taki jak np. FaceBook, zapłacił ostatnio 8,5 mln dolarów.

Jak więc z tego widać, rynek internetowy jest bardzo ważną, a wkrótce zostanie chyba najważniejszą siłą motoryczną, dynamizującą rozwój ekonomiczny, gospodarczy oraz intelektualny, krajów i społeczeństw naszego globu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *